Zlepšujte Pickey s námi

Budeme se těšit na vaše tipy a připomínky.

Odkaz z e-mailu – ztráta odkazu po přihlášení

Avatar
  • aktualizováno

E-mailové notifikace

E-mailová notifikace je velmi kostrbatá v tom, že neobsahuje samotný příspěvek. Jako platící zákazník ocením, pokud by se mi obsah zprávy servíroval do mailu rovnou v celé nezkrácené podobě, podobně, jako to je na dalších platformách (Patreon, Gazetisto).

Dobře, přijde mi jen odkaz na článek, já jej musím rozkliknout.

Přístup ke článku, který si již platím

Po kliknutí na odkaz v e-mailu se dostanu pouze na paywall, který mě vyzývá ke koupi článku – ovšem já jsem již Picktreon daného tvůrce, takže ke článku mám přístup, ale pouze nejsem přihlášený. Protože jsem liný přemýšlet a číst, tak klikám na výrazná tlačítka a dojdu překvapivě znovu k platební bráně, přestože nejméně po přihlášení MUSÍ systém dobře vědět, že k požadovanému článku mám přístup. Místo toho mi i po přihlášení pořád zobrazuje paywall a k odemčenému článku se musím proklikat nějak jinak, např. přes homepage.


Video: https://cdn.jakub-boucek.cz/screenshot/211017-20dt8.mp4

Když jsem tutéž cestu šel opatrněji a místo červených tlačítek jsem se hned přihlásil, stejně mě to nehodilo na článek, který jsem původně chtěl, ale po přihlášení jsem se dostal na Homepage. To je votrava!

Prosím, nešlo by by ten onboarding proces zjednodušit, abych jako platící uživatel nebyl bit, že jsem platící a že místo umetené cestičky takhle musím kličkovat a uhýbat před nástrahama systému. 🙏

Avatar
Pickey

Zdravím, Jakube. Moc díky za super rozbor. Celé jsem to probrala s kolegou a vymyslíme, jak to celé co nejdřív vyřešit, protože je vše very on point! 

Omlouvám se, že neodpovídáme, kapacitně jsme trošku vyčerpaní, ale pokusíme se to napravit! 

Přeju super den! 

Denisa, Pickey. 

Avatar
Pickey

Tak se nám to povedlo, děkujeme za pošťouchnutí. 

Newsletter: https://www.pickey.cz/p/45381ddf33e310d6e983e186e66ee373

"Onboarding" se nám snad taky povedlo vylepšit a nově u příspěvku rovnou uvidíte možnost se přihlásit. Pokud se tedy z prohlížeče odhlašujete. 

Děkujeme a doufáme, že se Vám novinky líbí! Denisa a David, Pickey